Eveline - TEA TREE

Antybakteryjny ochronny żel do rąk

Ochronna, antyseptyczna formuła z olejkiem z drzewa herbacianego i aloesem zapewnia skuteczną higienę rąk bez użycia wody. Błyskawicznie usuwa do 99,9% bakterii oraz wirusy, pozostawiając skórę dłoni idealnie czystą i świeżą. Zawiera roślinną glicerynę, która znana jest ze swoich właściwości pielęgnacyjnych.
BENEFIT
  • Skutecznie oczyszcza
  • Błyskawicznie odświeża
  • Działa bez użycia wody

Żel nanieść na skórę dłoni i rozprowadzić. Wcierać w dłonie przez 60 s. Pozostawić do wyschnięcia. Nie wdychać.

Substancja czynna: Etanol 70g/100g Ostrzezenia:

Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie stosować na uszkodzoną i podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać i używać z dala od źródeł ciepła, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.

Pierwsza pomoc: W przypadku dostania się do oczu, ostrożnie płukać dużą ilością wody. Wdychanie: usunąć poszkodowanego z miejsca narażenia, zapewnić dostęp powietrza. W razie połknięcia, nie prowokować wymiotów. Przepłukać jamę ustna woda i wypić dużą ilość wody. W każdym przypadku, w razie braku widocznej poprawy skonsultować się z lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z krajowymi przepisami o odpadach.

Substancja czynna: Etanol 70g/100g

Antybakteryjny ochronny żel do rąk

O działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk. Poj. 150 ml (1l = 53,93 zł)
Special Price 8,09 zł Cena regularna 13,49 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 8,09 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,09 zł
Dostępność: Brak w magazynie
SKU
5903416019879
grupa_asortymentu
Biała
kategoria_ax
PC
Ten produkt jest niedostępny na magazynie.

Produkty gratis do każdego zamówienia

Ekspresowa dostawa do paczkomatów InPost

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Antybakteryjny ochronny żel do rąk
Twoja ocena