Eveline - Full HD Full hd loose powder transparent

Sypki puder translucent

PUDER SYPKI FULL HD TRANSLUCENT POWDER to produkt bardzo lekki i transparentny, który nadaje całemu makijażowi efekt tzw. soft focus. JAK DZIAŁA FULL HD TRANSLUCENT POWDER UTRWALAJĄCY I MATUJĄCY PUDER SYPKI Z JEDWABIEM?Wysoka skuteczność PUDRU SYPKIEGO FULL HD TRANSULCENT POWDER wynika z zastosowania w nim naturalnego jedwabiu. To składnik o doskonałych właściwościach nawilżających, który dodatkowo bardzo skutecznie absorbuje sebum. Wykazuje więc działanie matujące i stanowi świetne wykończenie każdego makijażu. Nadaje skórze blasku i skutecznie odwraca uwagę od drobnych zmarszczek i innych niedoskonałości. Przy okazji jedwab posiada również właściwości antybakteryjne. Znacznie przedłużenie trwałości makijażu bez efektu bielenia skóry.Idealny do wszystkich rodzajów cery.Optyczne wygładzenie drobnych zmarszczek i innego rodzaju niedoskonałości skóry.Równomierne rozświetlenie skóry całej twarzy. PUDER SYPKI Z JEDWABIEM stanowi doskonałe wykończenie każdego makijażu. Skutecznie niweluje drobnego rodzaju niedoskonałości skóry twarzy i równomiernie ją rozświetla.

PUDER SYPKI FULL HD TRANSLUCENT POWDER to produkt bardzo lekki i transparentny, który nadaje całemu makijażowi efekt tzw. soft focus. JAK DZIAŁA FULL HD TRANSLUCENT POWDER UTRWALAJĄCY I MATUJĄCY PUDER SYPKI Z JEDWABIEM?Wysoka skuteczność PUDRU SYPKIEGO FULL HD TRANSULCENT POWDER wynika z zastosowania w nim naturalnego jedwabiu. To składnik o doskonałych właściwościach nawilżających, który dodatkowo bardzo skutecznie absorbuje sebum. Wykazuje więc działanie matujące i stanowi świetne wykończenie każdego makijażu. Nadaje skórze blasku i skutecznie odwraca uwagę od drobnych zmarszczek i innych niedoskonałości. Przy okazji jedwab posiada również właściwości antybakteryjne. Znacznie przedłużenie trwałości makijażu bez efektu bielenia skóry.Idealny do wszystkich rodzajów cery.Optyczne wygładzenie drobnych zmarszczek i innego rodzaju niedoskonałości skóry.Równomierne rozświetlenie skóry całej twarzy. PUDER SYPKI Z JEDWABIEM stanowi doskonałe wykończenie każdego makijażu. Skutecznie niweluje drobnego rodzaju niedoskonałości skóry twarzy i równomiernie ją rozświetla.

PUDER FULL HD TRANSULCENT POWDER nakłada się za pomocą odpowiedniego pędzla w zależności od aktualnych potrzeb.

Talc Silica Boron Nitride Hydrogenated Polyisobutene Silk Phenoxyethanol Ethylhexylglycerin

Full HD

Sypki puder translucent

To produkt bardzo lekki i transparentny, który nadaje całemu makijażowi efekt tzw. soft focus. Wykazuje więc działanie matujące i stanowi świetne wykończenie każdego makijażu. Nadaje skórze blasku i skutecznie odwraca uwagę od drobnych zmarszczek i innych niedoskonałości.

27,99 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
5901761980691

Produkty gratis do każdego zamówienia

Ekspresowa dostawa do paczkomatów InPost

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sypki puder translucent
Twoja ocena