Bronzery

Ustaw kierunek malejący
Wszystkie filtry
 1. Bronzer w płynie
  Ocena:
  99%
  (71)
  As low as 20,99 zł Cena regularna 34,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 20,99 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
 2. Bronzer w kremie
  Ocena:
  100%
  (58)
  As low as 23,99 zł Cena regularna 39,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 23,99 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
 3. Puder brązujący i konturujący
  Ocena:
  97%
  (44)
  As low as 19,79 zł Cena regularna 32,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 17,99 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:

BRONZERY

 

Bronzery to kosmetyki mające na celu nadanie skórze efektu słonecznej opalenizny. Ich głównym zadaniem jest dodanie ciepłego odcienia skórze, podkreślenie konturów twarzy i stworzenie zdrowego, promiennego wyglądu. Odpowiednio dobrane bronzery można stosować przy każdym typie skóry. Najlepiej sprawdzają się w połączeniu z innymi kosmetykami do modelowania twarzy.

 

Bronzery a róże

Choć czasem te dwa produkty są czasem stosowane zamiennie, to jednak bronzery i róże mają nieco inne funkcje. Za pomocą różu możemy nadać skórze świeży i zdrowy wygląd i naturalnie wyglądające rumieńce. Bronzery służą przede wszystkim do konturowania kształtu twarzy. Róże i bronzery nakłada się w innych partiach twarzy, a to sprawia, że w makijażu możemy jednocześnie stosować obydwa typy produktów.

 

Rodzaje bronzerów

Bronzery mogą występować w różnych formach. Najczęściej spotykane są:

 • Bronzery w kremie – idealne dla tych, którzy preferują naturalny, świeży wygląd. Kremowa konsystencja pozwala łatwo i równomiernie aplikować produkt, zapewniając delikatne, promienne wykończenie.
 • Bronzery sypkie / w pudrze – doskonałe dla miłośników lekkich i skoncentrowanych pigmentów. Zapewniają subtelny efekt opalenizny i są łatwe do nakładania warstwami, co umożliwia osiągnięcie pożądanej intensywności koloru.
 • Bronzery w kamieniu – są wygodne i łatwe w użyciu. Bronzery w kamieniu oferują średnią do intensywnej pigmentacji. Są trwałe i nadają skórze piękny, zdrowy blask.
 •  

Jak stosować bronzery?

W celu wykonturowania twarzy bronzery aplikuj wzdłuż linii żuchwy, pod kością policzkową i po bokach nosa. Jeśli chcesz uzyskać efekt skóry muśniętej słońcem, stosuj bronzery na miejsca, które naturalnie łatwo się opalają, np. czoło. Dla uzyskania efektu opalenizny możesz dodać niewielką ilość bronzera do podkładu i równomiernie rozprowadzić go na całej twarzy.

Zapisz się, aby otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny w magazynie.