POZNAJ EVELINE COSMETICS

Jesteśmy największym polskim producentem i eksporterem kosmetyków. Rok do roku odnotowujemy dwucyfrowy wzrost sprzedaży, a w kategoriach takich jak odżywki do paznokci oraz antycellulitowe i ujędrniające produkty do ciała jesteśmy liderem polskiego rynku kosmetycznego*

* Eveline Cosmetics za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Drug), Sprzedaż wartościowa w PLN oraz ilościowa w sztukach w okresie 35 tydzień 2021 -34 tydzień 2022 w kategorii: Kosmetyki do ciała.
* Eveline Cosmetics za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Drug), Sprzedaż wartościowa w PLN oraz ilościowa w sztukach w okresie 35 tydzień 2021 -34 tydzień 2022 w kategorii: Pielęgnacja paznokci.
* Eveline Cosmetics za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Drug), Sprzedaż wartościowa w PLN oraz ilościowa w sztukach w okresie 35 tydzień 2021 -34 tydzień 2022 w kategorii: Kosmetyki Kolorowe.


 

Podstawą właściwego dbania o skórę i podkreślenia atutów Twojej urody jest odpowiedni dobór kosmetyków pielęgnacyjnych i produktów do makijażu

Silną markę jaką jest Eveline Cosmetics udało nam się zbudować dzięki konsekwentnej realizacji strategii, która polega na tym, że oferujemy naszym konsumentom szeroki wachlarz innowacyjnych, najwyższej jakości, a jednocześnie przystępnych cenowo produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. W kategorii makijaż stawiamy na jakość, a także śledzimy najnowsze, światowe trendy, każdego miesiąca wdrażając liczne nowości.


35

lat na rynku
kosmetycznym

80 mln

produktów
rocznie

70

krajów

600

pracowników

ponad

 

300

kosmetyków
do pielęgnacji

530

kosmetyków
do makijażu