Eveline - TEA TREE Cleansing&protective hand gel

Antybakteryjny ochronny żel do rąk

Ochronna, antyseptyczna formuła z olejkiem z drzewa herbacianego wody. Błyskawicznie usuwa do 99,9% bakterii oraz wirusy, pozostawiając skórę dłoni idealnie czystą i świeżą. Zawiera roślinną glicerynę, która znana jest ze swoich właściwości pielęgnacyjnych.
BENEFIT
  • Skutecznie oczyszcza
  • Błyskawicznie odświeża
  • Działa bez użycia wody
Żel nanieść na skórę dłoni i rozprowadzić. Wcierać w dłonie przez 60 s. Pozostawić do wyschnięcia. Nie wdychać. Substancja czynna: Etanol 70g/100g Ostrzeżenia: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie stosować na uszkodzoną i podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać i używać z dala od źródeł ciepła, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Pierwsza pomoc: W przypadku dostania się do oczu, ostrożnie płukać dużą ilością wody. Wdychanie: usunąć poszkodowanego z miejsca narażenia, zapewnić dostęp powietrza. W razie połknięcia, nie prowokować wymiotów. Przepłukać jamę ustną wodą i wypić dużą ilość wody. W każdym przypadku, w razie braku widocznej poprawy skonsultować się z lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z krajowymi przepisami o odpadach.
Substancja czynna: Etanol 70g/100g

Antybakteryjny ochronny żel do rąk

Do rąk o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym przeznaczony  jest do higienicznej dezynfekcji rąk. Poj. 100 ml (1l = 109,90 zł)
10,99 zł
Dostępność: Brak w magazynie
SKU
5903416019626
grupa_asortymentu
Biała
kategoria_ax
PC
Ten produkt jest niedostępny na magazynie.
znak_zapytania
Kup teraz
i zapłać za 30 dni!
dostawa_rozowy
KOSZT DOSTAWY
0zł*
lub od 8.99zł
zegar_rozowy
ŚREDNI CZAS DOSTAWY
do Twojego paczkomatu Inpost to 22 GODZINY
znak_zapytania

* Darmowa dostawa Orlen Paczką dla zamówień powyżej 199 zł - dla zalogowanych Klientów.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Antybakteryjny ochronny żel do rąk
Twoja ocena