Eveline - TEA TREE Cleansing&protective hand gel

Antybakteryjny ochronny żel do rąk

Ochronna, antyseptyczna formuła z olejkiem z drzewa herbacianego wody. Błyskawicznie usuwa do 99,9% bakterii oraz wirusy, pozostawiając skórę dłoni idealnie czystą i świeżą. Zawiera roślinną glicerynę, która znana jest ze swoich właściwości pielęgnacyjnych.
BENEFIT
  • Skutecznie oczyszcza
  • Błyskawicznie odświeża
  • Działa bez użycia wody
Żel nanieść na skórę dłoni i rozprowadzić. Wcierać w dłonie przez 60 s. Pozostawić do wyschnięcia. Nie wdychać. Substancja czynna: Etanol 70g/100g Ostrzeżenia: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie stosować na uszkodzoną i podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać i używać z dala od źródeł ciepła, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Pierwsza pomoc: W przypadku dostania się do oczu, ostrożnie płukać dużą ilością wody. Wdychanie: usunąć poszkodowanego z miejsca narażenia, zapewnić dostęp powietrza. W razie połknięcia, nie prowokować wymiotów. Przepłukać jamę ustną wodą i wypić dużą ilość wody. W każdym przypadku, w razie braku widocznej poprawy skonsultować się z lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z krajowymi przepisami o odpadach.
Substancja czynna: Etanol 70g/100g
Listy składników dla produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Antybakteryjny ochronny żel do rąk

Do rąk o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym przeznaczony  jest do higienicznej dezynfekcji rąk. Poj. 100 ml (1l = 109,90 zł)
10,99 zł
Dostępność: Brak w magazynie
SKU
5903416019626
grupa_asortymentu
Biała
kategoria_ax
PC
Ten produkt jest niedostępny na magazynie.
gratisy_PL_v3_1_
dostawa_rozowy
KOSZT DOSTAWY
0zł*
lub od 10.99zł
zegar_rozowy
Zamówienia złożone do 18:00
wysyłamy tego samego dnia
znak_zapytania

* Darmowa dostawa DPD Pickup dla zamówień powyżej 199 zł - dla zalogowanych Klientów.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Zapisz się, aby otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny w magazynie.