Eyelinery

Ustaw kierunek malejący
Wszystkie filtry
 1. Precyzyjny eyeliner w pisaku, brązowy
  Ocena:
  100%
  (33)
  Special Price 19,75 zł Cena regularna 36,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 17,49 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
 2. Eyeliner w markerze
  Ocena:
  100%
  (4)
  Special Price 11,39 zł Cena regularna 19,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 10,25 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
 3. Wodoodporny eyeliner
  Ocena:
  98%
  (29)
  Special Price 19,94 zł Cena regularna 32,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 11,99 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
 4. Kolorowy eyeliner w kałamarzu
  Ocena:
  100%
  (39)
  As low as 17,09 zł Cena regularna 32,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 16,49 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
 5. Eyeliner ultraprecyzyjny w kałamarzu
  Ocena:
  99%
  (9)
  As low as 10,25 zł Cena regularna 19,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 9,71 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
 6. Eyeliner z pędzelkiem
  Ocena:
  94%
  (20)
  Special Price 14,24 zł Cena regularna 26,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 13,49 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
 7. Eyeliner czarny liquid precision 2000%
  Ocena:
  100%
  (1)
  Special Price 9,11 zł Cena regularna 17,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 8,49 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
 8. Eyeliner i kredka do oczu 2 w 1
  Ocena:
  91%
  (8)
  Special Price 21,94 zł Cena regularna 34,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 17,99 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
 9. Eyeliner czarny
  Rating:
  0%
  Special Price 9,11 zł Cena regularna 17,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 8,49 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
 10. Tusz do rzęs, wodoodporny eyeliner, baza pod tusz
  Rating:
  0%
  Special Price 41,99 zł Cena regularna 69,99 zł old price info Cena, która obowiązuje standardowo bez promocji 41,99 zł Najniższa cena omnibus info Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
  Brak w magazynie
  Dodaj do listy życzeń

EYELINERY

 

Eyelinery to kosmetyki używane do podkreślania linii rzęs, dodawania głębi spojrzeniu oraz kształtowania oka. Są to produkty do makijażu oczu, które pozwalają na stworzenie różnych efektów, od subtelnych i naturalnych, po bardziej wyraziste i dramatyczne. Eyelinery występują w różnych formach, kolorach i aplikatorach, dzięki czemu możesz podkreślić makijażem swój niepowtarzalny styl.

 

Eyelinery – rodzaje

Wśród eyelinerów dostępnych na rynku najpopularniejsze są trzy typy:

 • Eyelinery płynne – mają konsystencję podobną do tuszu do rzęs i zazwyczaj posiadają precyzyjny aplikator w formie pędzelka lub końcówki z aplikatorem. Pozwalają na precyzyjne rysowanie linii, zarówno cienkich, jak i grubych, umożliwiając tworzenie zarówno delikatnych, jak i bardziej dramatycznych makijaży oczu.
 • Eyelinery w żelu lub kremie – zazwyczaj dostępne są w słoiczkach i wymagają aplikacji za pomocą pędzla. Mają kremową konsystencję, co ułatwia nakładanie i tworzenie różnych stylizacji na powiece.
 • Eyelinery w kredce – mają formę zbliżoną do tradycyjnej kredki do oczu. Są łatwe w użyciu, idealne do tworzenia delikatnych linii lub rozmazywania dla efektu smoky eye.
 •  

Eyelinery – które wybrać?

Eyelinery na początku mogą sprawiać pewne trudności w użyciu, ale odrobina praktyki sprawi, że staną się nieodłączną częścią Twojego makijażu. Wybierz eyeliner dopasowany do Twoich potrzeb i który będzie dla Ciebie najwygodniejszy w stosowaniu. Eyelinery w pisaku są najłatwiejsze w stosowaniu i idealne dla początkujących. Ich aplikacja jest intuicyjna i łatwa, ale trwałość nieco mniejsza i mogą wymagać poprawek w ciągu dnia. Eyeliner w żelu doskonale sprawdzi się dla osób poszukujących trwałości i intensywnego koloru. Aplikator pozwala na wykonanie precyzyjnych linii, ale wymaga pewnej praktyki w stosowaniu. Najbardziej trwałe są eyelinery w płynie, ale ich aplikacja wymaga największej wprawy. Osiągnięcie perfekcyjnej linii to wynik precyzji i cierpliwości, ale po opanowaniu techniki efekt może być niezwykle imponujący.